Red Panthers leggen na Nieuw-Zeeland nu ook nummer drie van de wereld aan banden

Red Panthers zorgen in Hockey Pro League voor een stunt tegen Australië

© photonews

Net als de Red Lions hebben ook de Belgische hockeyvrouwen een knappe zege behaald tegen Australië. De Red Panthers haalden het met 1-2 tegen de nummer 3 van de wereld.

De Red Lions wonnen voor het eerst in Australië, maar ook de Red Panthers hebben voor een knappe zege gezorgd. De Belgische dames wonnen met 1-2 tegen Australië, goed voor hun tweede overwinning op rij na de triomf tegen Nieuw-Zeeland. 

Pas na rust werd de score geopend. Struijk zorgde voor de 0-1 en net na de start van het vierde kwart verdubbelde Versavel de score. Peris zorgde nog voor de aansluitingstreffer, maar België liet Australië niet meer terugkomen. 

Na twee overwinningen en één nederlaag tegen Argentinië staan de Red Panthers momenteel knap tweede. 

— Belgian Red Panthers (@BELRedPanthers) 3 februari 2019

Meer nieuws